REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sol Medya

Yenilik Partisinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı açıklaması

Yenilik Partisinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  açıklaması
12
28 Ekim 2020 - 15:37

YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE PARTİ SÖZCÜSÜ KEMAL ABDULLAHOĞLU 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI :

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Milli bayramlarımızın en büyüğü ve en anlamlısı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Edirne’den Ardahan’a tüm ulusa kutlu olsun .

29 Ekim 1923 tarihinde kurulan Cumhuriyet bir ümmeti ulusa, bireyi de kuldan yurttaş konumuna yükselterek çağdaşlık ve aydınlanmanın ilk adımını atmıştır .

29 Ekim ayrıca bir mucizenin de yıldönümüdür . Çünkü Cumhuriyetin kuruluşuna giden yolda o dönemin süper güçlerine karşı , üstelik çok büyük imkansızlıklara rağmen , dünyada benzeri olmayan bir zafer kazanılmıştır .

Bu en büyük bayramı Yenilik Partisi olarak kutlarken Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu vatan için canını feda eden şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz .

Kurucu iradenin bizlere emanet ettiği Cumhuriyet değerleri ve kazanımlarını sonsuza dek korumak ve yaşatmak her vatandaşın görev ve sorumluluğundadır .

Yenilik Partisi olarak bu duygularla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi şükran duygularımızla kutluyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyoruz .

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.