REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sol Medya

EREN TALHA ALTUN KİMDİR ? GAZETECİ HAYATI VE BİYOGRAFİSİ

16
05 Ekim 2020 - 4:05
EREN TALHA ALTUN KİMDİR ? GAZETECİ HAYATI VE BİYOGRAFİSİ

Siber Güvenlik , Elektronik Harp , Sinyal İstihbaratı gibi konular üzerine stratejik araştırma ve inceleme çalışmaları yapmıştır. Halen çeşitli haber sitelerinde ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır.

İstanbul doğumludur. İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik Bölümü Okumuştur. Eğitim Öğretim Hayatına Devam Etmektedir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde kurmuş olduğu Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Topluluğunun Kurucu başkanlığına devam etmektedir. İlgi alanı siber istihbarat ve bilgi güvenliği olduğundan 2015 – 2019 yılları arasında aktif olarak siber güvenlik gruplarında gönüllü olarak sosyal sorumluluk projelerine katkılar sağlamıştır ve çalışmalarda bulunmuştur.

Siber terörizm , bilgi güvenliği , siber güvenlik gibi konularda birçok kurum ve özel kuruluşa destek verdi. Sonrasında Teknik ve Akademik olarak Elektronik Harp , Sinyal İstihbaratı üzerine de stratejik araştırma ve inceleme çalışmaları yapmıştır.

Halen çeşitli haber sitelerinde ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır . Elektronik Harp Elektronik İstihbarat gibi alanlarda akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Ulusal Güvenlik Stratejisi üzerine daha önce Türkiye’de kaleme alınmamış konuları içeren bir kitap projesi üzerinde çalışmasına devam etmektedir. İleri düzeyde ingilizce bilmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.