REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sol Medya

Memleket Hareketine Halktan Büyük İlgi !

Memleket Hareketine Halktan Büyük İlgi !
113
11 Eylül 2020 - 14:48
Memleket Hareketi kapsamında il ziyaretleri gerçekleştiren Muharrem İnce Van, Hakkari ve Şırnak’a gitti. İnce’nin “Parti kurayım mı” sorusuna vatandaşlardan “Kur, kur” şeklinde yanıt geldi. İnce ile vatandaşlar arasında diyalog Memleket Hareketi’nin sosyal medya hesabından yayınlandı.

Muharrem İnce, yolculuğu sırasında kendisini selamlayan vatandaşlara “Parti kurayım mı?” diye sordu. Vatandaşlar ise “Kur, kur” diye yanıt verdi.

1000 Günde Memleket Hareketi kapsamında Van, Hakkari ve Şırnak’ı ziyaret eden Muharrem İnce, dün akşam saatlerinde Sanat Sokağı’nda bulunan esnafı ziyaret etti. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kimseyle tokalaşmayan İnce, halkı ve esnafı uzaktan selamladı.

Yaptığı çalışmaların ardından parti kuracağı yönündeki iddialara da yanıt veren İnce, “Ben önce milleti dinliyorum. Önce milleti dinleyeceğim. Millet ne diyecek. Millet karar verecek ne yapacağımıza” diye konuştu.

Muharrem İnce, yolculuğu sırasında kendisini selamlayan vatandaşlara “Parti kurayım mı?” diye sordu. Vatandaşlar ise “Kur, kur” diye yanıt verdi.

Kaynak : Memleket Hareketi Resmi Twitter Hesabı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.