REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sol Medya

Sinan Oğan: Cemaatler elini devletin üzerinden çeksin

Haber Türk Kanalında Hülya Hökenek’in sunduğu Enine Boyuna programına katılan genel başkanlık talebi olduğundan partisinden ihraç edilen eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, “Cemaatler devletin üzerinden ellerini çeksin” dedi.

Sinan Oğan: Cemaatler elini devletin üzerinden çeksin
44
17 Temmuz 2020 - 20:56

Haber Türk konukları olan Sinan Oğan, Hakan Bayrakçı, Prof.Dr.Ersin Şen, Cem Küçük ve  Metin Özcan’ın katıldığı  sunuculuğunu Hülya Hökenek’in sunduğu Enine Boyuna  programında  ülkede cemaatlerin durumu ve Dünyadan Ayasofya kararına olan tepkiler  masaya yatırıldı.

Konuşmalar atasında bulunan eski MHP’li Sinan Oğan, “Devlet devletliğini, cemaat cemaatliğini yapsın. Cemaatler devletin üzerinden ellerini çeksin. Ne demek şu bakanlıkta A cemaati, bu bakanlıkta C cemaati hâkim durumda. Böyle bir şey olmaz, olmamalıdır” dedi. Cem Küçük araya girerek devletin içine sızan cemaatler var diyenler, bildiklerini savcılığa, emniyete bildirsin lafına Sinan Oğan, “Nasıl şikâyet etsin, adam gidip ne diyecek, bu durumu bilmeyen kimse kalmadı. Bir zamanlar FETÖ için de sessiz kalındı sonuçlarını ağır ödedik” diyerek karşı çıktı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.